Kreatívna slovenská stavebnica Dombi.

Prečo je stavebnica Dombi hodná vašej pozornosti?

Určite Vás na prvý pohľad upúta jednoduchý a zaujímavý dizajn, ktorý vytvoril a vyvinul slovenský architekt Peter Černušák.

Stavebnice si poskladáte jednoducho, sú z prírodných a ekologických materiálov. 

Jednotlivé dieliky,tehličky či kocky sa spájajú lepiacou maltou. To je veľká výhoda našich stavebníc oproti konkurencii. Stavba tým získala na autentičnosti a Vaše dieťa sa naučí niečo o procese stavby. 

Stavbu je možné veľmi jednoduché rozobrať - zbúrať a to ponorením do vody. Po vysušení jednotlivých dielov a pripravením si lepiacej malty môžeme stavať odznova, s tou istou stavebnicou môžeme postaviť inú dispozíciu a to všetko úplne bez rizika.

Detailnejšie informácie sú uvedené pri popise jednotlivých produktov. Navyše, zo zakúpenej stavebnice si nemusíte postaviť len variant na obrázku krabice, ale aj niečo iné a dokúpením ďalších dielov, alebo stavebnice,  môžete vybudovať aj celé mesto. 

Vašej fantázii sa medze nekladú. Vyskúšajte stavebnicu Dombi a doprajte svojim deťom príjemne a rozumne strávený čas pri hre.


  

takto sme vystavovali v Trenčíne na výstave ZÁHRADKÁR 2019. Ďakujem deťom, ktoré mi opäť robili veľmi príjemnú spoločnosť.

bola to radosť sledovať, ako sa deti s jednoduchou stavebnicou dokážu hrať, ale predovšetkým tvoriť. Rád sa Vami o to podelím: